Fulltextové vyhledávání

Náš tým 

 

 

Mgr. et Mgr. Petr Pacher, Ph.D., MBA

Vedení společnosti, hlavní psycholog, spoluautor metody Get2KnowMe®

 

foto4.png
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo k psychologii a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo více než půl milionu osob. Se svým týmem se věnuji zejména výzkumu v oblasti psychodiagnostiky, konverzační hypnózy a vývoji nových metod pro vzdělávání formou výcviku. Učím na několika vysokých školách jak pro ČR, tak i zahraničí. Jako smysl života vidím vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, že když je použijí v praxi, získají mnohem lepší výsledky, než získávali doposud.

psychometry-icon-3.png
pp@psychometry.cz

 

 

Mgr. et Mgr. Michaela Píšková

Vedoucí IAP, psycholog, spoluautor metody Get2KnowMe®

 

foto3.png

 

Vystudovala jsem psychologii a psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Při studiu mě zaujala zejména oblast pracovní psychologie. Své znalosti využívám při vedení týmu, vzdělávání a tréninku lidí. Nyní se věnuji zejména řízení a vedení lidí v IAP. Mým cílem je pomáhat lidem realizovat jejich potenciál a podpořit je v tom, aby na sobě pracovali a rozvíjeli se jak po profesní stránce, tak po té lidské. Baví mě začínat nové projekty, zvládat výzvy při jejich realizaci a překonávat sama sebe.

psychometry-icon-3.png
mp@psychometry.cz

_______________________________________________________________

  

Kateřina Wolfová

HR konzultant


20180725137900065.png

 

Již od prvního ročníku vysoké školy jsem se snažila získávat různé zkušenosti z oboru formou praxí, stáží či dobrovolnických aktivit. Právě tento „střet s realitou“ mi pomohl v rozhodování, jakým směrem bych se chtěla dále rozvíjet. Začala jsem se zajímat o to, jaké faktory ovlivňují lidskou psychiku v pracovním prostředí, což je jedním z hlavních témat pracovní psychologie. V IAP se mi posléze naskytla jedinečná příležitost zapojit se do týmu pro personalistiku a HR. Zaměřuji se na výběr vhodných kandidátů na technické i administrativní pozice, dále se věnuji interpretaci psychodiagnostiky a na základě těchto činností píši studijní materiál, jehož prostřednictvím bych ráda předala své know-how dalším jedincům, kteří se o personalistiku zajímají.

  psychometry-icon-3.png
kariera@psychometry.cz

_______________________________________________________________

  

MgA. Jana Bejvlová, MA, PhD.

HR konzultantBejvlovaJ_sm_bw4 (1).png

 

Cesty za poznáním bývají spletité. Ta moje začala v Brně na Divadelní fakultě JAMU, pokračovala přes Holandsko s malou odbočkou do Polska a teď pokračuje v Brně. Získala jsem pracovní zkušenosti z neziskové sféry i velmi komerčního prostředí. Vše ale spojuje člověk, vztahy a komunikace, což považuji za velice důležité. IAP pro mě znamená příležitost jak navázat na praxi a dozvědět se více o samotné podstatě práce s lidmi. Pohybovala jsem se v oboru recruitmentu a staffingových služeb pro farmaceutický průmysl na mezinárodní úrovni a chtěla bych propojit své zkušenosti s inovativními postupy, které pro své klienty IAP vyvíjí. Fascinují mě nové začátky a obrovský pontenciál: „The sky is the limit…!“

   psychometry-icon-3.png
recruitment@psychometry.cz

_______________________________________________________________

 

Mgr. Jiří Langr

HR konzultantfoto_JL-min (1).png

 

Vystudoval jsem speciální pedagogiku, avšak celou svoji profesní kariéru jsem pracoval v komerční sféře v oblasti obchodu a zákaznické péče. Vždy mne bavilo pracovat s lidmi a pomáhat rozvíjet jejich potenciál, proto jsem se profesně orientoval do oblasti vzdělávání, rozvoje a vedení lidí. Z neosobního korporátního prostředí zaměřeného pouze na výkon jsem se rozhodl vystoupit a směrovat do privátní sféry, plné lidskosti, vztahů a osobních příběhů. Mým cílem je zlepšit kvalitu života lidí, kteří chtějí udělat ve svém osobním či profesním životě změnu, formou sebepoznání a seberozvoje. V IAP jsem součástí týmu lidí, kteří sdílejí stejné hodnoty a mám skvělou příležitost prohloubit své psychologické znalosti a aplikovat je do praxe při poznávání lidí. „Každý má svůj příběh. Staň se tím, kým skutečně jsi!“

   psychometry-icon-3.png
office@psychometry.cz

_______________________________________________________________

 

Recepční

 

Jsme studentky, které pojí nejenom studium v Brně, ale i práce na recepci Institutu Aplikované Psychologie. Našim cílem je vytvářet všem oddělením příjemné prostředí pro práci a také zprostředkovávat profesionální komunikovaci s dodavateli a klienty. Mimo jiné zabezpečujeme i bezproblémový chod firemního vzdělávání a psychologického testování. Díky naší práci máme každý den příležitost překonávat nové výzvy a být okolí nápomocné.

 psychometry-icon-3.png
sekretariat@psychometry.cz

_______________________________________________________________