Fulltextové vyhledávání

Náš tým 

 

 

Mgr. et Mgr. Petr Pacher, Ph.D., MBA

Vedení společnosti, hlavní psycholog, spoluautor metody Get2KnowMe®

 

foto4.png
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo k psychologii a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo více než půl milionu osob. Se svým týmem se věnuji zejména výzkumu v oblasti psychodiagnostiky, konverzační hypnózy a vývoji nových metod pro vzdělávání formou výcviku. Učím na několika vysokých školách jak pro ČR, tak i zahraničí. Jako smysl života vidím vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, že když je použijí v praxi, získají mnohem lepší výsledky, než získávali doposud.

psychometry-icon-3.png
pp@psychometry.cz

 

 

Mgr. et Mgr. Michaela Píšková

Vedoucí IAP, psycholog, spoluautor metody Get2KnowMe®

 

foto3.png

 

Vystudovala jsem psychologii a psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Při studiu mě zaujala zejména oblast pracovní psychologie. Své znalosti využívám při vedení týmu, vzdělávání a tréninku lidí. Nyní se věnuji zejména řízení a vedení lidí v IAP. Mým cílem je pomáhat lidem realizovat jejich potenciál a podpořit je v tom, aby na sobě pracovali a rozvíjeli se jak po profesní stránce, tak po té lidské. Baví mě začínat nové projekty, zvládat výzvy při jejich realizaci a překonávat sama sebe.

psychometry-icon-3.png
mp@psychometry.cz

_______________________________________________________________

  

Recepční

 

Jsme studentky, které pojí nejenom studium v Brně, ale i práce na recepci Institutu Aplikované Psychologie. Našim cílem je vytvářet všem oddělením příjemné prostředí pro práci a také zprostředkovávat profesionální komunikovaci s dodavateli a klienty. Mimo jiné zabezpečujeme i bezproblémový chod firemního vzdělávání a psychologického testování. Díky naší práci máme každý den příležitost překonávat nové výzvy a být okolí nápomocné.

 psychometry-icon-3.png
sekretariat@psychometry.cz

_______________________________________________________________