Fulltextové vyhledávání

Komunikační trénink2 aneb Navaž spojení

Porozumění a pochopení druhých. Konstruktivní řešení konfliktů. Pochopení vlastních i cizích emocí. Spokojené interpersonální vztahy. Schopnost být tu pro druhé. Aktivní naslouchání. Říct, co si skutečně myslím a cítím. Vyšší sebejistota a sebevědomí.

To všechno je výsledkem efektivní komunikace. A ta se dá naštěstí naučit – stejně jako třeba cizí jazyk. Chce to jen trochu znalostí a trénink.

Taky míváte občas pocit, že Vás druhý nechápe? Nebo nerozumíte vy jemu? Bojíte se vyjádřit svůj názor? Neumíte spolu komunikovat bez hádek, a tak raději nekomunikujete vůbec? Nevíte nevíte, jak se zbavit nervozity, jak překonat strach nebo jak zvládat své emoce? Řešíte špatné vztahy v rodině ve vztahu nebo na pracovišti? A jste připraveni pracovat na změně? Kurz Komunikační trénink2 aneb Navaž spojení je tu pro Vás. Vydejme se společně na cestu za sebepoznáním.

 

 

V tomto kurzu osobnostního rozvoje budeme hodně přemýšlet nad sebou samými, nad svými vztahy, a především budeme hodně trénovat. Věříme, že vzdělávání praxí je víc než teorie. Čeká nás proto množství skupinových a individuální cvičeních, ve kterých budete získávat komunikační dovednosti a trénovat komunikační techniky. Společně budeme sdílet pokroky i úskalí. Budeme Vás vybízet pracovat na sobě díky individuálnímu tréninkovému plánu. Správně komunikovat je totiž cesta k tomu, jak být šťastný.

Základní informace:

KDO: Tréninkem vás provedou firemní lektorky Mgr. et Mgr. Michaela Píšková, MBA, Kateřina Wolfová a Bc. Lucie Němcová.

KDY: Dvě páteční setkání (12:00-17:00, včetně přestávek, tj. 4hodiny výuky) 

  1. 3. 2019 a 13. 4. 12:00 – 17:00

KDE: Institute of Applied Psychology, Cejl 40/107, Brno

PRO KOHO JE TRÉNINK URČEN: široká veřejnost, zaměstnanci firem, vedoucí i majitelé podniků

CENA: 5.900,- Kč (bez DPH)

 

Pracuj na lepších vztazích! Obnov přerušenou komunikaci! Navaž spojení!