Fulltextové vyhledávání

Představení firmy

Jsme česká firma s tradicí od roku 2008. Institut Aplikované Psychologie tvoří tým odborníků, nadšených lidí, kteří vám poradí a pomohou v oboru psychologie a psychodiagnostiky. Specializujeme se na metody, pomocí nichž lze zjistit osobností, charakterové a psychologické vlastnosti, téměř kohokoli. Zaměřujeme se především na psychodiagnostiku pro firmy a jednotlivce. Pomáháme s výběrem kvalitních zaměstnanců, nabídneme vám kompletní přehled o vašich zaměstnancích nebo uchazečích o pracovní pozici ve vaší firmě. Zrychlíme a zjednodušíme výběrové řízení i řízení vlastní firmy. Testy lze nastavit dle vlastních parametrů zadavatele. Testování pomůže také poradit a poskytnou informace o vhodném profesním směřování.

Jste-li majitel firmy pomůžeme vám poskládat správný tým pracovníků, na které bude spolehnutí a firma bude v pohodovém duchu plnit své cíle a prosperovat. Naše firma se proto soustředí na poskytování komplexní psychodiagnostiky speciálně zaměřené na požadovanou součást testování. Poskytujeme psychodiagnostiku, online testy, osobní rozhovory a zhodnocení, osobnostní, výkonové a další testy, které naleznete v nabídce.

Naším cílem je dosáhnout harmonické spolupráce s našimi klienty a vytvořit funkční a spokojený tým pracovníků pro vaši firmu, nasměrovat vás správným směrem k vhodnému zaměstnání, ušetřit vám čas i peníze při namáhavých výběrových řízeních a zdlouhavých pohovorech. Zamezit nákladné fluktuaci zaměstnanců a předejít nepříjemnému překvapení, které může jejich osobní morálka nebo vnímání etiky způsobit.

V oblasti vzdělávání jsme schopni Vám nabídnout plnohodnotné a aplikovatelné vzdělávání v měkkých dovednostech. Snažíme se pokaždé poznat individuální situaci a potřeby  klientů a připravit řešení na míru, proto je ideální osobní setkání, při kterém zjistíme, jakým konkrétním způsobem Vám můžeme být prospěšní.

Pořádáme tématické workshopy, které jsou určeny nejen pro firmy, ale i pro širokou veřejnost.

 

Více o našem týmu

IAP logo.png