Fulltextové vyhledávání

Projektivní dotazníky

Popis dotazníků

JING_17215_10125.jpge pro vás potenciální uchazeč či pracovní pozice natolik důležitá, že si chcete si být absolutně jistí? Nemůžete si dovolit jakékoli pochybnosti o jeho schopnostech a potřebujete se na něj stoprocentně spolehnout? Jak získat maximum informací o jeho vlastnostech, které je v rámci diagnostických metod možné? Díky projektivnímu dotazníku je v našich silách vám pomoci sestavit dotazník přesně na míru specifickým požadavkům vaší firmy, nebo dané pozice. Pro vynikajícího a zodpovědného pracovníka není důležité jen jeho pracovní prostředí, ale také soukromí a hodnoty, které vyznává mimo kancelář.

Chcete vědět, nakolik může jeho výchova, rodinné zázemí či jeho představy o budoucnosti ovlivnit výkon činnosti na pracovní pozici? Otázky na které se při přijímacím pohovoru nezeptáte, ale pro budoucnost vaší firmy a spolupráci jsou životně důležité.

Jedná se o člověka, který má psychologické vzdělání a máte strach, že dokáže rozpoznat směrování otázek v dotaznících a ovlivnit tak výsledek žádoucím směrem? I s tím vám dokážeme pomoci.

Co se dozvíte

Projektivní dotazník nabízí ověření předchozích výsledků skrze komparaci. Doplnění o výsledky z oblastí, které lze elektronicky diagnostikovat velmi obtížně. Diagnostický výstup je maximálně rozsáhlý s ohledem na směr zaměření.

  • Rozkryje i velmi hluboce skryté faktory
  • Ušetří vám čas, energii a finance
  • Neporušuje integritu soukromí testované osoby
  • Interpretaci provádí odborník
  • Veškeré osobní údaje jsou maximálně zabezpečené

Délka trvání

 20-25 min.

Proč zvolit projektivní dotazník

Výsledek je vlastním vyjádřením testované osoby, které doplňuje zadaný podnět podle svého vědomí a svědomí. Hodnocení provádí odborník. Komplexní obraz psychologického profilu a hodnot testované osoby dle nastavených parametrů. Zjištění všech potřebných údajů a vlastností. Odhalení předpokladů a osobnostních charakteristik pro práci.

Forma dotazníku

Projektivní dotazník připravíme na míru. Sestavíme variabilní počet otázek a skladbu dle zadání klienta.
Vyplňování dotazníku jednoduše pomocí volné odpovědi do formulářového pole. Vyhodnocení probíhá individuálně odborníkem.

Cena testu:    dle individuální domluvy