Fulltextové vyhledávání

Scan2Grow

Scan2Grow je originální systém postupů, který v Institutu vznikl pro potřeby našich klientů v oblasti HR, a to především pro naši službu Nábor a výběr nových zaměstnanců. Systém Scan2Grow analyzuje, jak si firma v oblasti HR stojí, poskytuje podklady pro strategii náboru, mapuje konkurenci na pracovním trhu a specifikuje standardy oblasti náboru a výběru lidí na dané pozice. Systém Scan2Grow analyzuje především čtyři hlavní oblasti – interní zakotvení dané pozice ve firmě, konkurenci na pracovním trhu, pozici na trhu práce a PR a marketing z hlediska employer brandu a company brandu. Výsledkem je shrnující zpráva, která mimo popisu aktuální situace obsahuje i rady, jak v dalších krocích postupovat pro její zlepšení.

Může se klient obejít bez Scan2Grow a objednat pouze recruitment?

Právě díky výsledkům získaným ze služby Scan2Grow můžeme maximálně zefektivnit naše úsilí a minimalizovat rizika spojená s nedostatečnou znalostí situace u našeho klienta i na trhu. Proto služby náboru a výběru lidí neposkytujeme odděleně od Scan2Grow. Nemusíte se však bát zdržení ve vyhledávání nových uchazečů – vše probíhá souběžně.

Může si klient objednat pouze Scan2Grow bez recruitmentu?

Ano, výsledky Scan2Grow může klient použít k vypracování vlastní strategie náboru a výběru zaměstnanců a realizovat tento postup nezávisle na službách IAP.

Pokud máte jakékoliv dotazy ke službě Scan2Grow nebo máte zájem o náš výukový materiál „Výběrové řízení očima psychologa“, neváhejte vyplnit kontaktní formulář pod textem. Brzy se Vám ozveme.