Fulltextové vyhledávání

Test numerického intelektu - NUM2

Popis testu

Jnumerický test 2.jpgsou pro práci, do které hledáte zaměstnance, důležitá čísla? Hlásíte se do pozice, kde budete s čísly pracovat denodenně? Je důležitá nejen jejich znalost ve smyslu použití, nýbrž i schopnost pracovat s čísly v návaznostech a operacích?

Dozvíte se

Práce s čísly je pro mnoho pracovních pozic velmi důležitá. A to jsme zatím nezmínili nutnost chápat návaznosti čísel v širších souvislostech. Schopnost ovládat čísla v souvislostech není důležitá jen pro pracovníky na pozici účetních nebo analytiků, ale také pro počítačové techniky (SW i HW), programátory, architekty, auditory, pracovníky v bankovnictví a pojišťovnictví, atd.

Co diagnostika nabízí

Diagnostika pomáhá předpovědět schopnost pracovat s čísly nejen jako hodnotou, ale v návaznosti na myšlenkové, logické a matematické operace. Tento test hodnotí, jak kvalitně a jak důsledně dokáže testovaná osoba přemýšlet. Prověří nejen numerický intelekt v různých číselných kombinacích a sestavách, ale vyzkouší i schopnost pracovat s čísly v souvislostech různých operací.

Délka trvání

25 minut

Forma testu

  • 50 otázek
  • 1 správné řešení z nabídnutých variant
  • numerické a grafické provedení
  • určeny pro všechny osoby v mezích duševní normality s minimálním věkem 15 let
  • test je vyhodnocen ihned

 

Více informací

Proč si udělat náš test

Tento test vám řekne na jaké úrovni jsou vaše schopnosti pracovat s čísly nejen jako absolutní hodnotou, ale jako informací. Míra intelektu jako absolutní hodnota (číslo) není příliš relevantní informace, avšak je nutná pro určení v jakém pásmu se člověk nachází. Důležitost rozsahu, resp. pásma nad absolutní hodnotou tkví v tom, že i v průběhu jednoho kalendářního dne se mění výsledek a u testované osoby se absolutní hodnota jako výsledek může lišit. Například ráno či dopoledne může být výsledek lepší než odpoledne či navečer. Testujeme intelekt v rozsahu podprůměr - dolní hranice geniality.

Příklad zadání

num2.JPG

Ukázka z výsledků

num2_2.JPG   num2_3.JPG

Cena testu:

Na vyžádání skrze formulář.