Fulltextové vyhledávání

Test vrozeného intelektu - G-faktor

Popis testu

 

02J85614.jpg

Už jste někdy potkali člověka, který se vám zdál velmi inteligentní, ale pro práci byl naprosto nepoužitelný? Nedokázal se něco nového naučit? Nedokázal odlišit podstatné informace od méně důležitých nebo dokonce zbytečných? I když se něco naučil, pamatoval si to jen chvíli a poté se choval tak, jako by to nikdy neuměl?

Dozvíte se

Čím větší vrozený intelekt člověk má, tím hlouběji je schopen proniknout k podstatě věci, tím lépe dokáže oddělit nepodstatnosti od důležitých věcí. Dále zjistíte, jak kvalitně a rychle je schopen se učit.

Co diagnostika nabízí

Vrozený (všeobecný) intelekt dokládá, jaká je vrozená schopnost rozlišovat detaily, řešit komplikace, předpovídat a usuzovat vhodný či správný výsledek. Dále také určuje (z hlediska hloubky a podstaty), nakolik je testovaná osoba schopná vstřebávat nové informace.

Délka trvání:

30-40 minut

Forma testu

  • 36 otázek
  • 1 správné řešení z nabídnutých variant
  • grafické provedení
  • určený pro všechny osoby v mezích duševní normality s minimálním věkem 15 let
  • maximální reliabilita testované metody 0,90
  • test je vyhodnocen ihned

 

Více informací  

Proč si udělat náš test

Naše společnost Institute of Applied Psychology disponuje vlastními standardizovanými metodami, které měří všechny důležité oblasti z hlediska psychologie práce a organizace. Metody kombinujeme do souborů metod (tzv. baterií) podle představ a potřeb klienta.

Cílem spolupráce je spokojený klient, který zjistil všechno potřebné bez ohledu na to, zda vybírá pracovníky z uchazečů, chce provést audit stávajícího kolektivu či efektivně řídit pracovníky skrze jejich skutečné motivy a preference.

Psychologický profil, schopnosti, dovednosti, vlastnosti, charakterové rysy, talent, nadání, předpoklady a mnoho dalšího monitorujeme bez ohledu na vzdělání či zastávanou pracovní pozici.

Příklad zadání        

g-faktor.JPG

 

 

 

 

 

Ukázka z výsledků                                       

g-faktor2.JPG   g-faktor3.JPG

Cena testu:

Na vyžádání skrze formulář.